. Misyonumuz
    . Vizyonumuz

1988 yılında tekstil sektörüne apretan tutkal ve nişasta pazarlama amacıyla kurulan firmamız sektörün önde gelen hammadde, mamül, yarı mamül üreticilerinin bayilik, distrübütörlük ve temsilciliklerini yapmaktadır.

1995 yılında üretime geçen firmamız, başlangıçta yalnızca halı apretanı üretmekte iken, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleterek tekstil, inşaat, kağıt, mobilya ve ahşap sektörlerinin hammadde ve yarı mamül ihtiyaçlarını karşılayan fabrikamızda 2004 yılı başında Copolymer LATEX üretimini gerçekleştirerek sektöründe bir ilke imza atmıştır.Gıda sektöründe ise Glikoz, Fruktoz ve Nişasta ürünleri ile her türlü şekerleme, çikolata, bisküvi, sakız, meşrubat, lokum, reçel ve helva üreticilerine hammadde temin etmekteyiz.

Firmamız ayrıca 2008 yılında ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesini almıştır.

Firmamız Kurulduğu günden bu yana standart kalite, uygun fiyat ve yeniliği kendine ilke edinmiştir. Müşteri istek ve beklentilerini kendine hedef edinen, kurulduğu ilk yıllardan beri sektöründe ön sıralarda yer alan firmamız boya sektörüne de hammadde üretmektir.

Teknoloji, bilgi, deneyim ve nitelikli iş gücümüzle her gün bir adım daha ilerleyeceğimiz inancındayız.
 
MartutKimya.com © 2005